LONGI Solar Panel LR4-72HPH-450M Silver Frame 450Wp - Image 1
Click to enlarge
Home Solar Panels LONGI Solar Panel LR4-72HPH-450M Silver Frame 450Wp
Placeholder
Back to products
OSDA Bifacial Solar Panel N-Type Topcon 720Wp - TIER1 - 2384x1303x30mm
OSDA Bifacial Solar Panel N-Type Topcon 720Wp - TIER1 - 2384x1303x30mm 133.60€
LONGI Solar Panel LR4-72HPH-450M Silver Frame 450Wp
Catalog No
9706
Brand
LONGI
Product code
LR4-72HPH-450M
IP
68
EAN Code
Weight
24.30 kg
Open Circuit Voltage
49.30V
Short circuit current
11.60A
MAKE AN INQUIRY
SKU: 9706 Category: Solar Panels
Share:
  • Description
Description
9706-Datasheet
Related products
Read more
Quick view
OSDA Bifacial Solar Panel N-Type Topcon 590Wp – 227.8×113.4x3cm
Read more
Quick view
OSDA Bifacial Solar Panel N-Type Topcon 620Wp – 238.2×113.4x3cm
Add to basket
RISEN Hyper-ion Bifacial Solar Panel N-Type Topcon HDJ HJT 700Wp
SunPro – 450W Bifacial BLACK FRAME N-Type TOPCON – TIER1
Add to basket
SunPro – 455Wp Bifacial BLACK FRAME N-Type TOPCON – TIER1
ULICA SOLAR Mono Half-Cut Solar Panel 405Wp
ULICA SOLAR Mono Half-Cut Solar Panel 455Wp
    Optonica SOLAR office
    Bulgaria, 1582 Sofia,
    Druzhba 2, Boulevard "Professor Tsvetan Lazarov" 126А